Univera Logo

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Univera olarak, müşterilerimizin satış, lojistik ve servis konularında dijitalleşmesini sağlayan yazılımlar üretiyoruz. Kendi Ar-Ge Merkezimizde ürettiğimiz yazılımlar sayesinde iş süreçleri için A’dan Z’ye çözüm sunuyoruz. Farklı sektör ihtiyaçlarına yönelik olarak Çoklu Kanal Satış Yönetimi, İş Ortağı Yönetimi, Mobil Ekip Yönetimi, Depo ve Üretim Yönetimi, Sahadan Veri Toplama, Tedarik Yönetimi gibi konularda iş süreçlerinin hızlı ve minimum hata ile gerçekleşmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak proje için gerekli olabilecek Yazılım, Donanım ve Profesyonel Hizmetler konularında hizmet sunuyor ve maksimum fayda sağlıyoruz. Bugün, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde, direkt ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile projeler yürütüyoruz.

Peki yolculuğumuza nasıl başladık, hangi değerlerle ilerliyoruz?

1992’de, 25m2’lik küçük bir ofiste, 4 kişi olarak başladığımız yolculuğumuza, bugün 160+ kişi ile 2500m2’lik, bünyesinde ARGE Merkezini de barındıran Univera Center’da devam ediyoruz. Her geçen gün genişleyen ekibimiz, bize yeni bakış açıları kazandırıyor ve hizmet kalitemiz ve çözümlerimiz de genişliyor. İzmir’de başlayan hikayemiz, İstanbul ofisimiz ve zamanla dünyanın çeşitli bölgelerindeki iş ortakları ile büyüyor. OT/VT alanında başlayan faaliyetlerimiz bugün sağladığımız satış, servis ve lojistik konularındaki yazılım, donanım ve destek ve proje hizmetlerini de kapsıyor. Sahip olduğumuz teknoloji, deneyim, kurum kültürü ve çalışma prensiplerimiz sayesinde kurulduğumuz günden bugüne kendimizi sürekli geliştiriyor, hikayemizi devam ettiriyoruz...

 

Sayılarla Univera

 

+
Mobil Kullanıcı
+
Canlı Proje
+
Çalışan
+
Ar&Ge Çalışanı

 

Neden Univera?

Kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimize en etkin hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yerinde AR&GE Merkezimiz ile teknolojik gelişmelere ayak uyduruyoruz ve farklı sektörlere kapsamlı çözümler sunuyoruz. Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız danışmanlık kuruluşu Promotion Optimization Institute’nin yayınladığı POI Retail Execution raporunda 4 yıldır (2016, 2017, 2018 ve 2019 raporları) konumuzda dünyanın en iyi 5 yazılım firması arasında yer alıyoruz.

Misyonumuz

Markaların Satış, Servis ve Lojistik süreçlerini yönetebileceği yazılımları tek bir platformda geliştirmek, bu süreçlerin komple dijitalleşmesi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye'deki bilinirliğimizi arttırmak ve sürdürmek, 10 yıl içerisinde başta hedef ülkelerde daha sonra ise dünyada, konusunda lider Türk Yazılım Firması olarak anılmak.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?