30. yılımızda P8 ile beraber güçleniyoruz.

Dijitalleşme sektör bağımsız olarak etkisini artırıyor. Müşteri beklentilerini karşılamakla birlikte operasyonel anlamda avantaj kazandıran dijital dönüşüme dair alanımızda en iyisi olmak için 30 yıldır çalışıyoruz.

Müşteri ve iş ortaklarımızla birlikte güçlenmek için dijitalin etkilerini doğru uygulamak adına 30. yaşımızı satış, servis ve lojistik konularında çözüm sunan platformumuzun 8. versiyonu ile kutluyoruz.

Son teknolojik araçlar ile donanan P8 müşterilerimizin iş süreçlerine hız ve verimlilik katıyor. Panorama platformuna eklenen yeni fonksiyonları ve geliştirmeleri keşfedin.

Güçlü Altyapı

P8 kullanıcı odaklı bir yaklaşım ile geliştirildi. Kullanım deneyimini geliştiren P8 yeni nesil teknoloji araçları ile geliştirildi.

Hız

P8 sürdürülebilir iş süreçlerini destekliyor. Hızlanan kurulum ve destek süreçleri iş kesintisini engellerken yeni fonksiyonların kullanımını hızlı bir şekilde devreye alınmasını sağlıyor.

İletişim Kolaylığı

Farklı lokasyonlardaki personellerin iletişiminde ek araç kullanımını ortadan kaldıran P8 entegre ve hızlı iletişim sistemini destekliyor.

Neden Panorama 8?

Daha Güçlü, Daha İleri

Panorama 8 altyapı teknolojisinden ekran tasarımına kadar uçtan uca yeni bir sistem sunuyor. Panorama üstündeki 6 farklı çözümümüz dijital dönüşümünüze yeni nesil bakış açısı ile daha güçlü destek oluyor. Kullanıcı deneyimini artıran uyumlu ekran tasarımları, arama özelliği, dinamik yapı Panorama deneyimini zenginleştiriyor. Panorama 8 destek ve iletişim fonksiyonları ile de fark yaratıyor. Canlı destek, anlık mesajlaşma ve entegrasyon kesintisiz iş süreçleri sağlıyor.

Tüm geliştirmeler ve fonksiyonlar dijital dönüşüm yolculuğunuzda yükünüzü hafifletiyor.

P8 yeni nesil teknoloji araçları ile geliştirildi. Kullanıcı odaklı yaklaşımı estetik tasarımlarla bir araya getirerek dijital dönüşüme katkısını güçlendiriyor.

Panorama kullanıcılarının Univera Çağrı Merkezi ekibi ile anlık sohbet imkanı sağlayarak, destek süreçleri hızlanıyor.

Paket geçişleri mail onayı ile otomatikleşerek yeni fonksiyonların kullanımı hızlanıyor.

Anlık mesajlaşma özelliği ile kullanıcılar arası iletişim sistemi güçleniyor.

Tüm ekran boyutlarına uyumlu olan arayüzler tüketici sınıfı kullanıcı deneyimi sağlıyor. Gerçek zamanlı veriler ile geliştirilen analitik yapımız güçlendi artık daha isabetli tahminler karar süreçlerinizi hızlandırıyor.

Panorama platformu şimdi daha güçlü teknolojik modern ,hazır mısınız?

Kullanıcı Deneyimi

P8 altyapısında sunulan yeni arayüzler kullanıcı deneyimini geliştiriyor. Tüm ekranların uyumlu (responsive) olması kullanım kolaylığını artırıyor. Yeniliğimizde verilerin görsel sunumunda da iyileşme sağladık.

İletişim Altyapısı

P8 iletişim altyapısı hızlı, kesintisiz ve online çalışma imkanı sağlıyor. .Net Core tabanlı yeni yapıda gerçek zamanlı bildirim sistemi barındırıyor. Güvenli mobil iletişim katmanı eklenen yapıda sunucularda düşük kaynak kullanımı sağlanıyor. Asenkron görevler ve entegrasyon imkanı sağlanarak takibi kolay iş süreç yapısı güçleniyor.

Arama Özelliği

P8'in arama özelliği kullanıcıların fonksiyonlara hızlı erişimini sağlıyor. Program kullanımını kolaylaştıran özelliğimiz zamanın etkin kullanımına destek oluyor.

Canlı Destek

P8 kullanıcıların destek ihtiyacı olduğu zamanlarda gerçek zamanlı sohbet özelliği ile daha hızlı destek imkanı sunuyor. Bu özelliğimiz ile müşterilerimizin iş süreçlerinin devamlılığına destek oluyoruz.

Hızlı Kurulum

P8'de paket geçişi işlemleri otomatikleşerek yeni fonksiyonları hızlı olarak kullanımınıza sunuyor. Mail onay prosedürü ile geçişlerde çoklu sunucu kullanımı ve sunucu yeterlilik durumunun kontrol edilmesi ile iş süreçlerinin sorunsuz ve kesintisiz devam etmesi sağlanıyor.

Entegrasyon

P8 entegrasyon yeteneğini geliştirerek daha üretken ve bağlantılı bir sistem ile çalışmanızı sağlıyor. İş hayatında önemli yer kaplayan Outlook ile entegre çalışabilen P8 daha yalın iş anlayışı sunuyor. Takvim uygulamasına da erişim sağlayabilen P8 kullanım kolaylığını üst seviyeye taşıyor.

Yeni Fonksiyonlar

Kullanıcı Deneyimi (UI/UX)

 • Yeni arayüz tasarımı (gelişen UI&UX)
 • Koyu tema (dark mode) seçeneği
 • Tüm ekranlarda uyumlu(responsive) kullanım
 • Dinamik dizayn altyapısı

Teknoloji

 • Unisync ile otomatik versiyon geçişi
 • Online çalışan analitikler
 • StokBar Android uygulaması
 • Mobil Extended Api desteği
 • Yeni iletişim servisleri altyapısı

Üretkenlik

 • Anlık mesajlaşma
 • CRM-Fırsat yönetimi
 • Takvim uygulaması
 • Outlook entegrasyonu

Yeni Hizmetler

 • Mobil uygulamadan Panorama arayüz erişimi
 • Uzaktan canlı destek

Ek Fonksiyonlar

 • Elastic Search özelliği ile hızlı arama
 • Mobil cihazlarda bildirim özelliği
 • Outlook üzerinden iş akış yönetimi

Geçiş işlemleri ve P8 hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.