Univera Logo


Stratejik Ortaklar

Turkcell

Türkiye'de GSM temelli mobil iletişim, Şubat 1994'te Turkcell'in hizmete girmesiyle başlamıştır.

Turkcell ile 26/10/2004 tarihinde imzaladığımız anlaşma ile, UNIVERA Mobil Satış ve Dağıtım Sistemleri ve Lojistik Çözümler Konusunda “Turkcell Çözüm Ortağı” olmuştur.

Turkcell Partner Programı çerçevesinde kurumların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış “paket” uygulamalarımız, mobil iş çözümleri ana başlığı altında Turkcell’in alt yapı desteği ile pazara sunuyoruz. Bugün hızlı tüketim malları sektörünün Türkiye çapında en yaygın kullanılan Mobil Satış-Dağıtım çözümümüz EnRoute; bu ortaklık ile el terminalleri (GPRS) üzerinden merkezlerle direkt veri alış-verişi yapabilmekte, bir diğer ürünümüz QUEST saha bilgi toplama yazılımı ise; verileri el bilgisayarlarından merkezlere anında (on-line) gönderebilmektedir...Univera olarak, Turkcell'in 2015 yılı Gold Partner'leri arasında yer alıyoruz.

Microsoft

Microsoft Corp. (ABD) hepimizin bildiği gibi “işletim sistemleri-yazılım geliştirme araçları-ofis yazılımları” ve diğer yazılım ürünleri ile dünyanın en büyük yazılım şirketidir. Univera olarak; Microsoft’un ortaklık programları arasında en üst derecede yer alan bir “Gold Certified Partner” ünvanına sahibiz. Bunun dışında, Microsoft’un belli ürünlerinin lisanslarını yazılım firmalarının kendi ürünleri içinde kullanmasına izin veren “ISV Partner” programının da bir üyesiyiz. Ayrıca Microsoft ‘un “Mobile Bussines Partner Program”’ının Türkiye’deki beş üye şirketinden biriyiz. Univera çözümlerimizde öncelikle Microsoft’un “ .NET ” yazılım geliştirme teknolojisini kullanmakta, mobil cihazlarda ise öncelikle Microsoft Windows Mobile platformunu tercih ediyoruz.

Logo

Türkiye’nin en büyük ve en tanınan yazılım evlerinden biri olan Logo (Türkiye) ile; 1995 yılından bu yana iş ortağı olarak çalışmaktayız... Logo ile uzun yıllar Colgate-Palmolive, Sezginler, Marshall, Doğuş Çay gibi önemli firmalarda birçok başarılı projeye imza attık ve bu çalışmalar sonucunda 1997 yılında Univera olarak; Logo’dan o yıl ilk kez verilen "Yılın En Başarılı Uygulama Geliştiren İş Ortağı" ödülünü aldık. Halen de Univera olarak Logo ile birçok projede stratejik iş birliği yapmaktayız...

Oracle

Univera olarak 1996 yılından bu yana dünyanın en büyük yazılım üreticilerinden biri olan ORACLE (ABD) ile iş ortaklığı yapıyoruz, ORACLE ürünleri üzerinde uygulamalar geliştiriyoruz. Özellikle veri tabanı alanında çok güçlü bir alt yapısı olan ORACLE ile; özellikle karar destek çözümleri ve ERP entegrasyonları üzerine uygulamalar geliştiriyoruz.

Sade Group

Türkiye’de bilişim sektöründe başarılı projelere birlikte imza attığımız Sade Grup ile, güçlerimizi birleştirerek Avrupa’da da başarılı projeleri hayata geçiriyoruz.Uzun yıllardır Türkiye’de mobil satış dağıtım ve depo yönetimi konusunda çözüm sunuyoruz, ulusal ve çok uluslu birçok firma için projeler üretiyoruz. Özellikle son yıllardaki yurtdışı projeleri ile ihracat faaliyetlerine ağırlık veriyoruz. Sade Grup ile yapılan ortaklıkta, IoT ve Mobil İş Çözümleri konusunda Avrupa’daki firmalara hizmet vermekteyiz.

Hızlı İletişim