Univera Logo

Kariyer & Kültür

Univera'da Yaşam ve Kariyer

Univera Center’ı ve yeni ofislerimizi tasarlarken önceliğimiz yaşayan ofisler olması. Tasarım aşamasında  çalışma alanı kadar dinlenme ve sosyalleşme alanlarına da özen gösteriyoruz. Bu sayede yaşayan ofislere biraz daha yaklaşıyoruz fakat yaşayan ofis için en önemlisi her zaman insan. Bu nedenle Univera Ailesinin her ferdinin rahat edebileceği ortamları hazırlamak öncelikli amacımız.

Kurum kültürümüz gereği yıllardır sağladığımız aile olabilme halini Univera’nın tüm ofislerinde sürdürüyoruz. Bu sayede aramızdaki iletişimin gücü ve çalışma ortamımızdaki enerji, huzurlu bir ortamda işimizi profesyonelce yapmamızı sağlıyor. Sahip olduğumuz stresten uzak çalışma koşulları ve şirket içi etkinliklerimiz, Univera’da bitmeyen dostlukların doğmasını da sağlıyor. Her geçen gün genişleyen ekibimiz bize yeni renkler getiriyor.

Sürekli büyüyen Univera Ailesi, kariyer anlamında da birçok fırsat barındırıyor. Mesleki ve kişisel gelişim konusunda birçok tecrübe kazandıran Univera, kariyerinin başındaki gençler için iyi bir başlangıç, deneyimli profesyoneller için de uzun bir kariyer yolu sunuyor.

Bugün birbiri ile uyumlu ve takım ruhuyla çalışabilen 165+ kişilik büyük bir aileyiz siz de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz başvurularınızı bekliyoruz.

kariyer.net

İlanlarımızı kariyer.net üzerinden görebilir, başvurunuzu görebilirsiniz.

 

e-Posta

ik@univera.com.tr adresine CV yollarak bize ulaşabilirsiniz.

 

LinkedIn

LinkedIn üzerinden bizi takip
edebilirsiniz.

Ekibimiz

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?