Univera Logo

Demo talebi ve ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Varlıklarınıza Dair Tüm Süreçlere Quest ile Hakim Olun

Quest Varlık Yönetimi Sistemi ile varlıklarınıza dair anlık verilere ulaşın ve bakım süreçlerini planlayın. Saha verilerinin anlık olarak takibi ve raporlanması konusudan uzman çözüm Quest, varlıkların verilerine dayalı olarak yatırım kararlarınıza rehberlik ederken zaman tasarrufu sağlıyor. Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojileri ile çalışan Quest Varlık Yönetimi Sistemi ile demirbaş izleme, denetim ve bakım süreçlerinizi tek platform üzerinde yönetin.

 • Varlık Yönetimi
 • Denetim Yönetimi
 • Mobile Bakım Uygulaması (Online/Offline)
 • İş Emri Takibi
 • Planlı ve Önleyici Bakım Yönetimi
 • Alarm Yönetimi
 • IoT Destekli Tahminlenebilir Bakım Yönetimi
 • Vaka ve Arıza Yönetimi
 • Zimmet Yönetimi
 • Varlık Etiketleme ve Sayım Operasyonları
 • Yüklenici Firma İzin Yönetimi
 • Entegrasyonlar
 • Mobile ve WEB Raporlama

Değerli Varlıklarınızın Yönetimini Kolaylaştıran

Quest Varlık Yönetimini Keşfedin

Varlık Yönetimi

Demirbaşlarınıza ait tüm bilgiler tek yerde hızlıca erişin.
Demirbaşlarınız yönetmek kaderine terk edilmemeli Quest Varlık Yönetimi Sistemi ile şirketinizin sahip olduğu tüm demirbaşların kayıtlarını güncel tutun. Tedarikten emekliliğe kadar uçtan uca varlık yaşam döngüsü yönetimini tek platformda yönetin.

Denetim Yönetimi

Kontrol listeleri ile hızlı tespit yapın.
Varlıklarınız ile ilişkilendirilmiş kontrol listeleri sayesinde anlık durum denetimi yapın, hızlı bir şekilde raporlayın.

Mobile Bakım Uygulaması ( Online/Offline)

Saha ekibinin verimliliğini artırın.
Saha ekipleri mobil cihazları ile her yerden hatta çevrimdışı olarak da iş süreçlerini takip edebilir. Mobil cihazınından anlık durum bilgisi alın, bilgileri hızlı bir şekilde bulup güncelleyin. İş emirlerine görseller ekleyerek iş sürelerine kolaylık sağlayın, birkaç dokunuşla iş istekleri oluşturun ve tamamlayın

İş Emri Takibi

İş emirlerini oluşturmanın, tamamlamanın ve izlemenin daha basit bir yoluna sahip olun.
Kağıt iş emirleriyle uğraşmak eskide kaldı. İş Emri Takibi özelliği ile istekleri göndermeyi ve yanıtlamayı, kayıtlarınızı tek bir yerde tutmayı ve 1000'lerce iş emrini otomatik olarak analiz etmeyi kolaylaştırın.

Planlı ve Önleyici Bakım Yönetimi

Bakım planlamalarında bir adım önde olun.
Küçük sorunları sinir bozucu, bütçeyi zorlayan hatalara dönüşmeden önce bulun ve düzeltin. Quest Varlık Yönetimi Sistemi planlı bakım süreçleri kurgulamanızı sağlıyor, değerli varlıklarının kullanım ömrünü uzatın.

Alarm Yönetimi

Farkında olun.
Demirbaş özelliklerinizin üzerine tanımladığınız eşik değerler ile olası sorunlar hakkında en hızlı şekilde bilgi sahibi olun. Quest Varlık Yönetimi Sistemi belirlediğiniz çalışma kriterleri dışında bir durum oluştuğunda ilgili kişileri anında haber verir, anlık müdahaleler ile risklerin önüne geçin.

IoT Destekli Tahminlenebilir Bakım Yönetimi

Gerçek zamanlı aksiyon alınabilir veriler elde edin.
Tak ve çalıştır sensör kurulumu ile hızlı bir şekilde kullanıma geçin. Sensör seviyeleri kabul edilemez eşiklere ulaştığında anında uyarı alın. Belirli eşikler karşılandığında bakım ekibinize otomatik olarak düzeltici görevler tetiklenir. Kök neden gibi kesin analizler yapmanıza olanak tanıyan, zaman içinde eğilim gösteren gerçek zamanlı, eyleme dönüştürülebilir veriler elde edin.

Vaka ve Arıza Yönetimi

İş güvenliğini artırın.
Sahada güvenlik ile ilgili bir probleme neden olabilecek durum farkedildiği anda direkt vaka oluşturularak edilerek tamir talebi havuzuna Quest ile gönderin. Doğru yeteneklere sahip personeliniz bu havuzda tanımlanmış vakaları görebilir ve tamamlayabilir.

Zimmet Yönetimi

Bu varlıktan kim sorumlu?
Tanımlanmış kullanıcı zimmet formları ile demirbaşlarınızın sorumlularını takip edin. Demirbaşlar üzerinde Quest ile kuracağınız sistematik yapı yönetim sürecinizi kolaylaştırıyor.

Etiketleme ve Sayım Operasyonları

Görünürlüğü arttırın.
Sahada farklı lokasyonlarda konumlandırılmış binlerce varlığınızın etiketlemesini ve sayımını yapın. Kapsama alanı dışında olmanız sorun değil. Offline sayım yapabilme rahatlığını deneyimleyin.

Yüklenici Firma İş İzni Yönetimi

Taşeron yönetmenin kontrolünü elinize alın.
Tesislerinizde çalışacak taşeron firmaların iş yapma izinlerini kolayca yönetin. Quest Varlık Yönetim sisteminin zengin fonksiyonlarını keşfedin, uçtan uca yönetim anlayışına sahip olun.

Entegrasyonlar

Bilgisayarlı bakım yönetimi bilgi sistem (CMMS/computerized maintenance management system) yapınızı herhangi bir sisteme bağlayın.
Doğru verileri senkronize etmenin ağır yükünü entegrasyonların üstlenmesini sağlayarak insan hatalarından kaçının. Varlık kayıtlarını güncel tutmadan, planlanlı bakım iş emilerinin otomatik aktarımına kadar pek çok avantajı ERP entegrasyon özelliklerimiz ile kullanın.

Raporlama ve Grafikler

Varlık verilerini toplamanın, analiz etmenin ve bunlara göre hareket etmenin en kolay yolunu keşfedin.
Sabit ve özelleştirilebilir raporlarla Varlık Yönetimi verilerini toplayın ve bu bilgileri günlük görevlerden yıllık planlamaya kadar her şeyi çok daha kolay hale getirmek için kullanın. Yatırım kararlarınızı gerçek veriler ile destekleyin.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?