Univera Logo

Anadolu Motor’un Panorama ile Dijital Dönüşüm Yolculuğu

50 yılı aşkın süredir motor üretim ve pazarlama tecrübesi ile sektörün lider firmalarından biri olan Anadolu Motor yıllık 20.000 adet motor üretim kapasitesine sahip. Üstün teknolojiyi iş süreçlerine entegre eden Anadolu Motor 50’den fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını uluslararası düzeye taşımış bir Türk şirketi olarak adından söz ettiriyor.  
Birçok farklı iş sürecinin yönetiminde Panorama’yı tercih eden Anadolu Motor dijital ortamda yürüttüğü operasyonları ile hızını ve verimliliğini arttırıyor. Anadolu Motor depoda başlayan süreci, satış, saha operasyonları, iş ortaklarının yönetimi gibi ürünün müşteriye ulaştığı noktaya kadar Panorama ile yönetiyor.  
Proje, Anadolu Motor’un organizasyon yapısı göz önüne alınarak ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması amaçlanarak oluşturuldu. Anadolu Motor Satış Sistemleri Yöneticisi Ateş Üster ve Çözüm Atölyesi’nden Hüseyin Baki Şirin gerçekleştirdiğimiz proje detaylarını ve Panorama’nın Anadolu Motor iş süreçlerine etkisini 17. Mobil Teknolojiler Günü’nde paylaştılar. 

 

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?