Univera Logo

Çözüm Ortakları

İş Ortağımız olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Cenasis Yazılım

20 Yıllık profesyonel iş tecrübesine sahip Cenasis, kurucu ortakları ve değerli ekip arkadaşları 2011 yılından bugüne, ülke genelinde hizmet veren İstanbul merkezli bir yazılım geliştirme ve danışmanlık firmasıdır.

CTS Yazılım

2003 yılında kurulan CTS Yazılım San. Tiç. Ltd. Şti. bilişim sektöründeki gelişim ile eş zamanlı hareket ederek üstün hizmet kalitesinden ödün vermeden, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda müşteri odaklı yazılımlar üretmekte ve çözümler sunmaktır.

Delta Akıllı Teknolojiler

Delta Akıllı Teknolojiler A.Ş. TÜBİTAK 1512 - Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı ile kurulmuş bir Ar-Ge ve teknoloji şirketidir. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü yerleşkesinde yer alan İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Mobil ve web tabanlı uygulama geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Hem kendi ürünlerini geliştirip pazara sunmakta, hem de müşterilerinin ihtiyaçlarına özel uygulama geliştirme hizmeti sunmaktadır.

DT İnternet Çözümleri

DT İnternet Çözümleri, Internet Uygulamaları ve Intranet Sistemleri konusunda çözümler sunmak amacıyla kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Çalıştığı kurum ve markalar ile başarılı işlere imza atıp sektörde varlığını kısa sürede ispat etmiştir. Bünyesindeki deneyimli ve yetenekli ekip ile, her türlü yeni güncel teknolojiyi takip ederek projelerini geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Dokuz Sistem Bilişim

Dokuz Sistem Bilişim San. Tic. Ltd. Şti 2019 yılında Aydın'da kurulmuş bir yazılım şirketidir. Erp Sistemleri arasında entegrasyonlar ve kurumlara özel veri analizleri konusunda uzmanlaşmıştır. 2019 Yılında Univera çözüm ortakları arasına katılmıştır.

Miya Yazılım ve Danışmanlık

Kurucu ortakları ve değerli ekip arkadaşları ile 2007 yılından bugüne ilk günkü heyecan ve profesyonel yaklaşımla ülke genelinde hizmet veren İzmir merkezli bir yazılım geliştirme ve danışmanlık şirketi olan Miya, Kurumsal Yazılım Geliştirme, Entegrasyon Hizmetleri, Satış Dağıtım, Depo Yönetimi ve Mobil Veri Toplama Yönetimi ana başlıklarında, iş ortaklarına ait ya da kendi geliştirdiği ürünlerde çözüm üretebildiği gibi müşterilerine özel uygulama geliştirme ve Sistem Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Monovi

Firmalar için web ve mobil uygulamalar geliştiren Monovi, 2017 yılında, Univera'nın Çözüm Ortakları arasına katılmıştır.

MP Grup

1995 yılından bu yana Ege Bölgesinde, bilgisayar yazılımları ve donanımları üzerine hizmet veren MP Grup, 2002 yılında Univera’nın çözüm geliştiren ortağı olarak Personel Devam
Kontrol Sistemleri (PDKS) alanında da çalışmalara başlamıştır.

2005 yılında İzmir’de düzenlenen Universiade 2005 organizasyonunun geçiş kontrol sistemlerini kurmuş ve kamu alanında akredite olmuştur.

Konusunda uzman, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile günümüze kadar birçok önemli projeyi başarı ile sonuçlandıran MP Grup, özel yazılım geliştirme, web uygulamaları  ve teknik destek hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Veri Dizayn Bilgi Sistemleri

2005 yılında kurulan VeriDizayn Ltd., 2005 yılından bu yana Univera ile iş ortaklığı yapmakta ve birçok projede Univera'nın alt yüklenicisi olarak yer almaktadır. Özellikle web tabanlı iş uygulamaları ve personel takip sistemleri konusunda uzman olan firma, kendi başına 100'e yakın kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.

Hızlı İletişim