Univera Logo

Kovid-19 Bilgilendirmesi

Univera olarak önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın ve toplumun sağlığı...

Koronavirüs hastalığının ülkemizde görülmeye başladığı andan itibaren kurum olarak almamız gereken önlemleri yerine getirmeye başladık. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı gibi yetkili merkezler üzerinden süreci takip etmeye devam ediyor, gerekli aksiyonları hızlı bir şekilde almak adına hazırlıklarımızı yapıyoruz.

18 Mart itibari ile başlayan evden çalışma serüvenimizi, 1 Haziran itibari ile kademeli olarak ofisimize taşıdık. Bu süreç içerisinde çalışanlarımızın fiziksel sağlıkları için aldığımız hijyen önlemleri ve bir dizi kuralların yanında mental olarak da onları rahatlatacak uygulamalar geliştirdik, eğitimler düzenledik. Çalışma düzeninimiz Univera Center ve İstanbul Ofisimizde üçte bir oranında çalışan bulunucak şekilde devam ediyor.

Zorunlu ziyaret gerektirmediği sürece müşteri ve iş ortaklarımız ile olan iletişimimizi dijital ortamda yürütmeye devam ediyoruz. Projelerimizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi, iş sürekliliğimizi sağlamak ve uzaktan yönetim kabiliyetimizi artırmak adına sistemsel geliştirmelerde bulunduk. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kesintisiz çözüm sunabilmek için destek hizmetlerimizi bu sürece uyarladık ve taleplere hızlı şekilde yanıt verebilmek için Çağrı Merkezi ekibimizin mekan bağımsız çalışabilme yeteneğini geliştirdik.

Küresel olarak etkisi altında olduğumuz pandemi döneminde toplumsal sağlığımızı korumak, virüsün yayılmasına engel olmak adına gerekli tüm önlemleri almaya devam edeceğiz. Bu süreç içerisinde kurumsal kültürümüze de bağlı kalarak çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz.

Hayatlarımızı sağlıklı ve güvenli devam ettirmek için birbirimize destek olmaya devam edeceğiz.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?