Univera Logo

 • e-Dönüşüm Uni-dox ile çok kolay

  e-fatura, e-irsaliye, e-arşiv ve e-defter işlemlerini Univera güvencesiyle yapın

  Detaylı Bilgi
 • Satışta fark yaratın!

  Panorama platformu POI Retail Sales Execution raporunda, 6.kez yer aldı.

  Detaylı Bilgi
 • Social 3.0 Yayında!

  Yeni özellikleri, kullanıcı deneyimini artıran yeni ara yüzleri ile Social kurum içi iletişimin modern yolu olmaya devam ediyor.

  Detaylı Bilgi
 • Hayat'ın Satış Operasyonlarında EnRoute Koşuyor

  Hayat'ın tüm saha operasyonlarında geniş ürün ağının ve bayi yapısının yönetimi EnRoute ile merkezi olarak yönetiliyor.

  Detaylı Bilgi
 • Satış Gücü Otomasyonu EnRoute’un Veri­ Çekme Gücü Levent Kimya’da

  Levent K­imya ihtiyaç duydukları operasyonlarında Panorama platformunun satış otomasyon çözümü EnRoute’u terc­ih etti.

  Detaylı Bilgi
 • Doğan Trend'in Satış ve Servis Yönetiminde Tercihi: Panorama

  Suzuki, MG, Piaggio ve Vespa gibi markaların distribütörlüğünü yöneten Doğan Trend'in tercihi Panorama oldu.

  Detaylı Bilgi
 • Varuna ile Saha Servis Yönetiminde Başka Bir Boyut

  Yeni nesil iş çözümleri platformumuz Varuna’yı keşfedin.

  Detaylı Bilgi
 • Quest ile Varlıklarda Akıllı Yönetim Zamanı

  Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojileri ile çalışan Quest Varlık Yönetimi Sistemi ile demirbaş izleme, denetim ve bakım süreçlerinizi tek platformda yönetin.

  Detaylı Bilgi
 • 30. yılımızda P8 ile beraber güçleniyoruz

  Panorama’nın 8. versiyonu yeni nesil teknolojinin ışığında geliştirildi. Yeni fonksiyonları ile yükünüzü hafifletiyoruz.

  Detaylı Bilgi
 • Satış Hedeflerinizin Akıllı Destekçisi SalesCoach

  Akıllı yönlendirmeler ve değerli öngörüler ile satış hedeflerinize ulaşın.

  Detaylı Bilgi

Uçtan Uca Çözüm

Satış, lojistik ve servis konularındaki iş süreçlerinin dijitalleşmesinde gerekli olan yazılım, donanım, danışmanlık, insan kaynağı ve destek hizmetleri gibi tüm bileşenleri, müşterilerimize projelendirerek sunuyoruz. Komple çözüm yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimizin projede ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri karşılayarak, dijitalleşme süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Proje Yaklaşımı

Müşteri ihtiyaç analizi ile başlayan proje sürecimizi çözümün müşteride aktif kullanımı ve sonrasındaki geliştirme ve destek hizmetleri ile sürdürmekteyiz. Bu proje yaklaşımı ile projenin öncesi, sırası ve sonrasındaki tüm aşamalarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Paket Çözümler

Yıllardır kazandığımız tecrübelerimiz ile geliştirdiğimiz paket çözümler sayesinde, sektörlerin ihtiyacına en uygun ve kapsamlı hizmeti veriyoruz. Paket çözümlerimiz, versiyon geçişleri ile zenginleşirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre de şekilleniyor.

Müşteri Odaklılık

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, hızlı geri-dönüş ve uygulamanın sürekliliği ilkelerimiz sayesinde müşterilerimiz ile uzun süreli ilişki içinde olmayı başarıyoruz.

Teknoloji ve Ar-Ge

Univera Center’da bulunan Ar-Ge merkezimiz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Yerinde Ar-Ge merkezleri arasında yer alıyor. Kurumlar için sunduğumuz teknolojik çözümleri Yerinde Ar-Ge merkezimizde geliştiriyor, müşterilerimize konusunda en iyi çözüm ortakları ile entegre çalışan yetenekli yazılımlar sunuyoruz.

Teknik Destek

Etkin bir BT çözümünün anahtarının hızlı ve geniş kapsamlı destek olduğunu biliyoruz. İstanbul ve İzmir’deki uzman teknik servislerimiz gerek yazılım gerek donanım konularında destek ihtiyaçlarına acil çözümler üretiyor.

REFERANSLARIMIZ

PANORAMA ÇÖZÜMLERİ

Panorama ürün grubumuz firmaların üretim aşamasından satış sonrası hizmetlerine kadar uzanan süreç boyunca operasyonlarının entegre ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için çözümler sunuyor. Yerinde AR&GE merkezimizde teknolojik gelişmeleri takip ederek her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Çözümlerimizin farklı sektörel ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde şekillendirip, müşterilerimizin dijitalleşme süreçlerine en etkin şekilde destek oluyoruz.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?