Univera Logo

Eminoğlu Mermer Depo ve Üretim Süreçlerinde StokBar ile Artık Daha Güçlü

1992 yılında kurulan Eminoğlu Mermer, 3 farklı ocaktan farklı çeşitlerde mermer çıkarıyor. 4.500 m² kapalı alanda, 3 vardiye 24 saat esasında çalışan firma yıllık ortalama 500.000 m² üretim hacmine ulaşıyor. Tesisin sahip olduğu 22.000 m²’lik açık alanda sosyal binalar, yükleme boşaltma sahaları, stok sahaları bulunuyor. Fabrika için gerekli ham maddenin %90'ı ise firmanın sahip olduğu Mioni Bej, Milas ve Marqueen ocaklarından temin ediliyor.

Üretim ve depolama süreci yoğun ve zahmetli olan mermercilikte, dijitalleşerek bu sürecin daha kolay yönetilmesi sağlanabiliyor. Dijitalleşme konusunda bize güvenerek, depo ve üretim süreçlerinde StokBar’ı tercih eden Eminoğlu Mermer, üretilen ürünleri, yurt içi ve yurt dışı pazarlarına bu sayede daha kolay sunuyor.

Proje kapsamında süreç; mermerlerin ocaktan çıkarılması ile başlıyor ve 3 farklı ocaktan çıkarılan mermer blokları ürün cinsi, metreküpü, ocak kodu ve diğer özelliklerini içerecek şekilde etiketlenerek İzmir Torbalı fabrikasına sevk ediliyor. Plaka haline getirilen ve fotoğraflanan mermerler farklı satış kanallarına veya ofislere sevk ediliyor. Bununla birlikte plaka resimleri el terminalleri üzerinde gösteriliyor. Projenin yönetimi için toplamda 10 el terminali ve 5 ofis kullanıcısı yer alıyor.

Kullanılan çözüm ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?