Univera Logo

Jacobs Douwe Egberts Kahve Satış Dağıtımı için Panorama’ya Güveniyor...

Dünyanın önde gelen kahve markalarından olan Jacobs Douwe Egberts, Türkiye’de de uzun yıllardır kahve severlere hizmet veriyor. Türkiye’nin her bölgesinde tüketilen Jacobs Douwe Egberts, ürünlerini müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırmak için de satış dağıtım yönetiminde EnRoute kullanıyor.

Univera, dünyanın en bilinen markaları ile çalışmaya devam ediyor. Mobil satış dağıtımı konusunda birçok firmaya hizmet veren Univera, tecrübesi sayesinde, firmaların satış dağıtım süreçlerinde optimize çözümler üreterek başarılı projelere imza atıyor.

Son olarak tamamladığı projelerden biri de Türkiye’de Jacobs Kahve ürünlerinin dağıtımını yapan Değişim Grup satış dağıtım projesi. Şubat 2016’da başlayan proje, 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı. Kurulum ve eğitim süreçleri biten ve Değişim Grup Distribütör ve Satış Temsilcilerinin kullanımı ile canlı duruma getirilen proje, gelişerek devam etmekte.

Sürekli büyüyen satış dağıtım operasyonunda şu anda 6 distribütör ve 30 satış temsilcisi Android tabletler üzerinde Panorama kullanarak soğuk satış işlemi gerçekleştiriyor. Entegrasyon işlemleri ile de ticari paket verileri ve siparişlerin sisteme aktarımı sağlanıyor.

Modüler yapısı sayesinde firmalara birçok konuda çözüm sunan Univera, bu projede de EnRoutePanel modülü ile farklı sistemler kullanan 4 distribütörün satış temsilcilerine tek cihaz ile farklı sistemler kullanma imkanı sunuyor.

EnRoute ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?