Univera Logo

Tavuk Dünyası Depolarında, StokBar Dönemi

Tavuk Dünyası Türkiye’nin en hızlı büyüyen markalarından biri. 5 yıl gibi kısa bir sürede 35’den fazla şehirde 140’ın üzerinde lezzet noktasında 15 milyonu aşkın kişiye ulaştı. Türk damak tadına uygun özel reçeteler ile hazırlanan tavuklar bugün birçok kişinin sağlıklı yemek tercihinden biri oluyor.

Kendi Ar-Ge mutfakları ile sektöründe yeniliklere imza atan Tavuk Dünyası teknolojiye verdiği önemi operasyonlarının tümünde gösteriyor. Genişleyen operasyon ağına sahip Tavuk Dünyası depo ve üretim yönetiminde StokBar’ı tercih etti.

StokBar Depo ve Üretim Yönetimi çözümü öncelikli olarak Tavuk Dünyası Şekerpınar fabrikasında kullanılmaya başlanacak. Projenin ilerleyen süreçlerinde ise Ankara fabrikası operasyonları ile proje genişleyecek.

Tavuk Dünyası 170’den fazla şubesi için ürün gönderiminde StokBar’ın web tabanlı esnek yapısı ile dijital bir yönetime kavuşuyor. StokBar’ın ürün izlenebilirliği, lokasyon takibi ve kalite süreç takibi gibi özellikleri ile insan kaynaklı hatalar minimize ediliyor. Tavuk Dünyası StokBar’ın sunduğu özelliklerinin yanı sıra SBQuality, SBShipment, SBManufacturing modüllerini de kullanarak depo ve üretim yönetimini uçtan uca dijital bir ortamda yönetmenin avatjlarına sahip oluyor.Tavuk Dünyası’nın yüksek kapasiteli depo ve üretim süreçleri, StokBar’ın ileri raporlama uygulamaları ile kontrol edilebilir ve yönetilebilir bir yapıya kavuşuyor.

Depo ve Üretim Yönetimi StokBar hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?