Univera Logo

Mobil Teknolojiler Günü Etkinliğimizde 17. Kez Konuklarımızı Ağırladık

26 yıldır, kurumlar için teknoloji çözümleri üretiyoruz, her yıl tecrübelerimizi, müşteri deneyimlerini ve ilham verici konukların konuşmalarını Mobil Teknolojiler Günü etkinliğimizde paylaşıyoruz. Bu yılın teması dijital dönüşüm olan MTG, birbirinden özel konuşmacılar ve firmaların sunumları, dijital dönüşüm çözümleri ve dijitalleşme hikayeleri ile zengin içerikli bir gün oldu.

Anadolu Motor, Nestlé, Imperial Tobacco ve Tamek, çözüm platformumuz Panorama ile iş süreçlerini nasıl dijitalleştirdiklerini anlatırken, fuayede stantları ile yer alan sponsor firmalar Unitech, Univis, Verifone ve iDisplay de teknolojik çözümlerini katılımcılara tanıttı.

Günün keyifli konuşmacılarından biri olan Teknoloji ve Trend Editörü M. Serdar Kuzuloğlu da kurumların dijitalleşmesi ile son tüketicinin değişen alışveriş alışkanlıklarını ve yakın gelecekte olacak kurumsal teknolojik gelişmeleri paylaştı. 

Etkinliğimizin açılış konuşmasını yapan Genel Müdürümüz Cüneyt Ersin, Univera olarak sunduğumuz çözümlerimizin kurumlar için nerede konumlandığını, dijitalleşme süreçlerinde onlara nasıl destek olduğunu aktarırken, her geçen gün genişleyen Panorama Çözüm Ailesi ve Destek Hizmetleri ile bir yazılım firmasından çok daha fazlası olduğumuzu anlattı. Eş Genel Müdürümüz Selahattin Tosuner de 2017’deki büyüme rakamlarımızı, genişleyen Univera AR&GE Merkezimizi ve sosyal sorumluluk projelerimizi katılımcılarla paylaşarak, her geçen yıl daha da büyüyüp gelişen bir firma olduğumuza vurgu yaptı.  

Yazılım çözümlerimiz ile kurumlara teknoloji hizmeti sunuyoruz, çözümlerimizi kurumların ihityaç ve isteklerine uygun şekilde konumlandırıp, destek hizmetleri ile tamamlıyoruz. Bu sayede müşterilerimize her daim yaşayan ve gelişen projeler sunuyoruz. 17. Kez, 4 Nisan’da gerçekleşen Mobil Teknolojiler Günü etkinliğimizde de müşterilerimizle hayata geçirilen dijitalleşme hikayelerini ve çözümlerimizdeki yenilikleri paylaştık.

17. Mobil Teknolojiler albümüne buradan ulaşabilirsiniz. 

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?