Univera Logo

Univera Center Açılış Kokteyli 26 Eylül’de Gerçekleşti

22 yıldır, İzmir’den tüm Türkiye ve yurtdışına yazılım çözümleriyle hizmet veren Univera Ekibi, 21 Temmuz itibariyle Univera Center’a taşındı ve yeni çalışma alanı Univera Center’ın açılışı için 26 Eylül’de, Univera Center’da kokteyl düzenledi. Kokteyl’de Univera Ekibi’nin yanı sıra Efes, Nestle, Mopak, JTI, A101, Schneider ve Turkcell gibi Univera’nın müşterileri ve uzun yıllardır birlikte çalıştığı firmalar da yer aldı.

 

 

 

Yazılım sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde rahat çalışma koşullarının verimi de beraberinde getirdiğinin farkında olan Univera, yeni binası ile büyük projelere imza atmaya hazırlanıyor. 26 Eylül’de de hem Univera Center’ı kutlamaya hem de yeni sezon ile yeni projelere merhaba dedi.

Kurdele kesimi ile başlayan açılış, Univera Center gezisi ile devam etti. Misafirlere Univera Center’ı gezdiren Cüneyt Ersin, binanın özelliklerini ve katları anlattı. Mini geziden sonra kokteylin gerçekleşeceği, Queen Cafe’de toplanan misafirler, canlı müzik eşliğinde eğlendiler.

 

 

Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin de açılışla ilgili: “Her dönem bir öncekinden daha tecrübeli olduğumuz ve büyüdüğümüz bir dönem oluyor. Univera Center’la da birçok şey değişecek. Daha motive çalışan ekibimizle hizmet kalitemiz en üst seviyede olacak.” diyerek Univera Center ile neler değişeceğini anlattı.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?