Univera Logo

Yerli Yazılım Panorama, Dubai Gitex Teknoloji Fuarı’nda

23 yıldır yazılım sektöründe, ürettiği %100 yerli yazılımlarla birçok firmaya hizmet veren Univera, son zamanlarda gerçekleştirdiği yurtdışı projeleri ile de adından söz ettiriyor. Özellikle mobil satış dağıtım konusundaki çözümü EnRoute Panorama ile Türkiye’de 100’lerce büyük firma için proje üreten Univera, son yıllarda CIS ve MEA bölgelerinde de yurt dışı projelerine imza atıyor. Panorama, uyarlanabilir yapısı, ek modülleri ve çoklu dil seçeneği ile farklı birçok sektöre ve yurt dışında hizmet veren firmalara çözüm sağlıyor.

Univera, hedeflediği yabancı pazarlar için şu anda 4 farklı çözüm ortağı ile çalışıyor. Yurt dışı iş ortağı ekosistemini her geçen gün genişleten Univera, katıldığı yurt dışı fuar ve iş gezileri ile de bunu destekliyor. Son zamanlarda yurt dışı fuar ve etkinliklerinde sıkça yer alan Univera, Ekim ayında Dubai’de gerçekleşen fuara katılacak. Özellikle dünya çapında bilinen ve büyük ilgi gören Gitex Teknoloji Haftasında Microsoft ile birlikte yer alacak olan Univera, EnRoute Panorama ile satış kanallarının yönetiminde nasıl fayda sağlayacaklarını ziyaretçilerle paylaşacak.

Univera Yurtdışı Satış Müdürü Yalçın Yıldırım, Gitex Teknoloji Haftası ile ilgili olarak; “Geçen sene de katıldığımız fuar, yeni iş ortakları ve yeni müşterilerle tanışmak için fırsatlarla dolu bir ortam. Fuarda hem kendimizi anlatma, hem de kurum kültürümüze en yakın iş ortaklığı yapabileceğimiz firma adaylarını bulma şansı yakalıyoruz.” diyerek fuarın verimliliğini vurgularken, “Türkiye’de mobil satış dağıtım konusunda lider firmayız. Çözümlerimizle müşterilerimize sağladığımız fayda kadar, istihdam ve ihracat anlamında da çevremize ve ülkemize fayda sağlıyoruz. Yurt dışı girişimlerimizin artmasıyla gerçekleştireceğimiz başarılı projelerin hem Univera’ya hem de ülkemize katkı sağlayacağını düşünüyoruz.” diyerek de yurt dışı faaliyetlerin çok yönlü fayda sağlayacağını belirtti.

Gitex Hakkında

Gitex Technology Week (Gitex Teknoloji Haftası), 35 yıldır, Dubai’de, teknoloji alanında düzenlenen Dünya’nın en bilinen etkinliğidir. Dünya’nın birçok ülkesinden katılımcı ve ziyaretçilerle gerçekleşen etkinlik, her yıl teknolojiye yön veren birçok lider ve yöneticiye de ev sahipliği yapıyor. 18 -22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Gitex’te bu sene IOT (Nesnelerin Interneti) konusu konuşulacak.          

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?