Univera Logo

Yine Dünyanın En İyileri Arasındayız

Bağımsız danışmanlık ve araştırma hizmeti veren Promotion Optimization Institute, sektör liderleri ve konusunda uzman danışmanlarla yaptığı çeşitli anketlerle, firmaları ve çözümlerini değerlendiriyor. Bu araştırmalardan biri olan “Retail Execution and Monitoring in Consumer Goods” ile de tüketici ürünleri sektöründeki çözümlerin yeterliliği araştırılıyor ve çözümlere puanlar veriliyor.

Araştırma, global boyutta hizmet veren yazılım firmalarını ve çözümlerini kapsıyor. Her bir firma ile yapılan detaylı görüşmeler, çözüm analizleri ve kullanıcı görüşleri, rapordaki puanlamayı etkiliyor. Araştırmada firma değerlendirmesinde, yaşayabilirlik, coğrafik strateji, geriye dönük başarılar, pazarı anlayabilme, farklı sektörlere uyarlanabilme, firma vizyonu gibi kriterlerden oluşuyor. Bu kriterler belirlediğinde de Univera olarak dünyanın farklı birçok yerinden doğmuş ve farklı bölgelerde hizmet veren firmalar arasında, ilk 5 arasında yer alıyoruz.

Ürün değerlendirmesinde ise esneklik, uyarlanabilme, tüm kullanım alanlarında tamamlanmışlık, analitik yetenekler ve kullanıcı deneyimi gibi birçok kriter bulunuyor. Bunun gibi birçok kriter göz önünde bulundurularak değerlendirilen çözümler, danışmanlar tarafından detaylı olarak inceleniyor. Bu incelemeler sonucunda, dünyanın farklı bölgelerinde, aynı hizmeti veren çözümler sıralanıyor ve en iyiler belirleniyor.

Univera olarak, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da araştırmada yer alabilen 20 firma arasında üst sıralardaki konumumuzu koruyoruz. Ürün değerlendirmesinde ise 8 kriter üzerinden tam puan alan Panorama Dünyası çözümlerimiz şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğundaki desteğinin başarısını kanıtladı.

POI Raporlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

POI 2018 Raporu,

POI 2017 Raporu,

POI 2016 Raporu.

 

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?