Univera Logo

Her Noktada Satış Hedeflerine Ulaşmanın Kolay Yolu


Geniş satış ağında görevli olan satış temsilcilerinin nokta bazında güncel verileri her daim kontrol etmesi oldukça zaman alıcı ve zor olabilir. Fiziki olarak merkez ofisten uzak çalışan satış temsilcileri ile iletişimizi güçlendirerek satış hedeflerine ulaşılmasını kolaylaştıran SalesCoach ile tanışın. EnRoute çoklu kanal satış yönetimi modülü olan SalesCoach’un ana amacı satış temsilcisini ziyaret sırasında sesli olarak veya ekran bildirimleriyle değerli öngörüleri sunarak satış stratejilerini desteklemesidir. SalesCoach fonksiyonları ile merkez ofisin saha ile iletişimini kuvvetlendiriyor, satış temsilcisine kolaylık ve hız sağlıyor.

SalesCoach raporların incelenmesi ve doğru bilginin çıkarımı için gerekli zamanı minimize ediyor. Gün boyunca satış temsilcisine gerekli bilgileri sunarak satış temsilcisinin performansını artıran çözüm aynı zamanda yüksek müşteri etkileşimi yaratıyor.


Gün Boyunca, Güncel Veriler

SalesCoach ile güne başlayan temsilci yönetimden gelen motivasyon veya bilgilendirici mesajlar ile gününe başlar. Mobil cihazında görebileceği rapor ekranı ile günlük hedeflerini görür ve hedeflerine ulaşması için yol haritasını belirler. Gün ortası ve sonunda da değerli öngörüleri sesli veya ekran bildirimleri ile almaya devam eden satış temsilcisi nokta bazındaki önerileri ile hizmet kalitesini arttırır. Gün kapanışında raporlama ekranında günlük hedeflerini tamamlama oranları ve liste durumunu görebilen temsilci performansını değerlendirir.

SalesCoach ile saha ekibine ziyaret noktası bazında sunulabilecek bilgi örnekleri

  • Performans durumu
  • Yönetim mesajları
  • Rota bilgisi/performansı
  • Güncel cari bilgileri
  • Karşılaştırmalı ürün analizi
  • İade oran bilgisi
  • Rotada bulunan müşteriler
  • İskonto bilgileri
  • Rota dışı ek görevlendirmeler
  • Temsilcinin kendine atadığı görevlendirmeler

SalesCoach’un Faydaları

SalesCoach fonksiyonları ile 3 temel konuda gelişimi destekliyor:

Satış stratejilerini gerçekleştirin

Satış temsilcilerine ziyaret noktası bazında sunduğu anlık veriler personele kolaylık sağlıyor. Satış hedeflerine hakim olan ve bilgiler doğrultusunda çalışan temsilci daha kolay bir şekilde ziyaret verimini artırıyor. Kısa vadeli hedefleri destekleyen SalesCoach satış stratejilerine erişimi kolaylaştırıyor.
Saha ve merkez ofis iletişimini güçlendirin

Organizasyonunuz özelinde saha ekibine motivasyonel, bilgilendirici, yönlendirici mesajlar iletebilirsiniz. Saha ekibi bu mesajları sesli veya ekran bildirimleri üzerinden dinleyebilir, okuyabilir. Fiziksel olarak da yoğun çalışan saha ekibi firmasından gelen bu mesejlar ile daha motive ve güncel bilgiler doğrultusunda çalışıyor. Doğru zamanda doğru bilgi aktarımı yaratan SalesCoach iletişim yapısını lokasyon bağımsız olarak güçlendiriyor.
Müşteri memnuniyetini artırın

SalesCoach ile müşterilerinize quiz düzenleyerek satış ağınız hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Kişisel olarak oluşturulabilen tebrik mesajları, doğum günü kutlamaları gibi ek fonksiyonları müşteri memnuniyetini artırıyor.


SalesCoach hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

İLETİŞİM FORMU
Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Aydınlatma Metnini okudum. Buna göre üyeliğimin oluşturulmasını kabul ediyorum.
Rıza Metninde geçen koşullarda verilerimin Univera ve Univis Şirketleri tarafından saklanmasına ve Rıza Metnindeki durumlarda iletişim kurulmasına izin veriyorum.
Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?