Univera Logo

Donanım Tedarikçileri

İş Ortağımız olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Honeywell

Honeywell ile olan ilişkimiz 1992 yıllarına dayanmaktadır. Uzun yıllardır süren iş ortaklığımız, sayesinde Honeywell'in Gold Partner'ı konumuna geldik.Honeywell; Code 39, Code 128 gibi Dünyada en yaygın kullanılan barkod standartlarını keşfeden, dünyanın OT/VT sistemleri konusunda lider iki şirketinden biridir. Sektörde özellikle tüm ürün gamını içeren (yazıcılar, terminaller, okuyucular) yapısı ile tanınır. Son yıllarda RF-ID konusunda ciddi AR-GE yatırımları yapan Honeywell, en son olarak da RF-ID’de Gen2 teknolojisinin ana standartlarını belirlemiş, bu konuda birçok patent almıştır.

Samsung

Yeni nesil akıllı telefon ve tabletlerin şirketlerde yaygın kullanımı, Samsung ile olan iş  birlikteliğimizi doğurmuştur. Şirketlerin birçok işlemi online olarak yapmasını sağlıyoruz. Yazılımlarımız ve Samsung’un akıllı cihazları sayesinde mobil iş uygulamaları daha keyifli ve basit hale geliyor.

70 yılı aşkın bir süredir yarı iletkenlerden ilaç sektörüne, otelcilikten finansal hizmetlere birçok alanda faaliyette bulunan Samsung Gurbunun amiral gemisi olan Samsung Electronics, yüksek teknoloji elektronik cihaz üretimi ve dijital medya konularında dünyanın lider şirketidir.

Zebra

Zebra, gelişmiş iş verimliliği için gerekli kritik varlıkların dağıtımının belirlenmesi, takibi ve yönetimi için en geniş yelpazedeki yenilikçi teknoloji çözümlerini sağlar. Zebra tarafından sağlanan ana teknolojiler güvenilir talep üzerine baskı çözümlerini ile gelişmiş yazılım ve donanım çözümlerini içerir.

Tedarik, teşhir, güvenlik ve doğruluk ihtiyacı olan sektörlere çözüm sağlayan Zebra, doğru yerde,doğru zamanda, doğru varlık tespiti için müşterilerine yardımcı olur.

*Univera olarak Zebra'nın yetkili teknik servisi olarak hizmet veriyoruz.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?