Univera Logo

Sosyal Mesafeli Ödeme Yöntemi

Dijital süreçlerin sağladığı kolaylık ve hız birey ve şirket bazında tercihleri değiştirmeye devam ediyor. Çevrimiçi hizmetlerin sağladığı avantajlar geleneksel yöntemlerin kullanımını her geçen gün azaltıyor. Yaşadığımız Covid-19 dönemi ise bu değişiklikleri tercihten öte zorunlu hale getiriyor. Şirketlerin müşteri ve çalışan güvenliğini üst düzeyde tutma sorumluluğu da dijital süreçler ile mümkün. Hijyen ve sosyal mesafenin öncelik kazandığı bu dönemde tahsilat işlemlerinin dijital ortamda gerçekleştirilmesi müşterileriniz ve sizin için süreçlerin güvenli olarak devam etmesini sağlıyor. Ödeme yöntemlerinde dijitale yönelen eğilim Türkiye için de geçerli.

İşte tam da şimdi müşterilerinizin gelecekteki beklentilerini karşılamak ve günün koşullarına uyum sağlamak için tahsilat süreçlerinizi dijitale taşımanın zamanı. Çoklu Kanal Satış Çözümü EnRoute modülü olan PayMO sahada ödeme işlemlerinizi dijitale taşırken operasyonel avantajlar da kazanmanız için size tahsilat süreçlerinizde kolaylık sunuyor.


Temassız Tahsilat Süreçleri

Mobil Ödeme Sistemi PayMO ile saha temsilcileriniz pos cihazına gereksinim duymadan tahsilat yapabilmesini sağlıyor. Müşteri ve saha temsilcisi arasındaki teması sıfıra indiren PayMO sağlık ve bilgi güvenliğini gözeterek süreçlerinizin devam etmesini de sağlıyor. Saha ve yönetim ofisleri için kullanımı olan PayMO, mobil ve masaüstünde işlem yapmaya olanak verirken, artı bir donanım cihazına gerek olmadan ve ziyaret yapmadan müşterinize ileteceğiniz link ile ödeme almanızı sağlıyor. Bu sayede şirketinize hız ve maliyet tasarrufu kazandırıyor. Entegrasyon özelliği tahsilat takibini düzenli kılarken müşterilerinize sunduğu taksitlendirme seçenekleri ile iki taraf için ödeme sürecini avantajlı bir dünyaya taşıyor.


Bilgisayar veya mobil cihaz ile link üzerinden ödeme alma

Müşterilere taksit, vade erteleme imkanı sunma

Kredi kartı ile ödemelerde kampanyalardan faydalanma

Kart bilgilerini güvenli bir şekilde saklayarak hızlı ödeme yapma

Müşterinin yanında olmadan ödeme alma

Donanım ürünü olmadan internet üzerinden ödeme yapma

Entegre yapı ile düzenli tahsilat takibi yapma

Her Aşamada Dijitalleşme

Ziyaret gereksinimi olmadan tahsilat zamanı gelen müşterilerinize göndereceğiniz ödeme bağlantısı ile dijital olarak ödeme alabilirsiniz.

EnRoute entegrasyonu ile ödemesi gelen müşterilerinizi takip edebilir, PayMO aracılığı ile EnRoute uygulaması üzerinde kayıtlı müşterinize SMS göndererek tahsilat işleminizi tamamen dijitalde yönetebilirsiniz.

Mobil çalışanlarınız için de zaman kaybı ve güvenlik açığı olabilecek kredi kartı alışverişini sıfırlayarak, satış temsilcisinin EnRoute Mobil aracılığı ile müşterisine SMS bağlantısı göndererek kolay ve hızlı tahsilat yapmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik zaman kaybına ve tahsilatın yapılamamasına neden olan ziyaret noktasının kapalı olması gibi durumları da PayMO ile bertaraf edebilirsiniz.

Mobil Kullanım

Saha temsilcisi tahsilat menüsünden PayMo işlemini seçer, bilgileri doldurduktan sonra müşteriye ödeme bağlantısını SMS olarak iletir.

Backoffice Kullanım

Ofis kullanıcısı finans menüsünden PayMo tahsilatını seçer, bilgileri doldurduktan sonra müşteriye ödeme bağlantısını SMS olarak iletir.

Müşteri Kullanımı

Gelen SMS bağlantısı ile müşteri fatura bilgileri ve ödeme detaylarını görebilir. Ödemesini gerçekleştirdikten sonra belgesini görebilir veya kaydedebilir. Ödeme alındığına dair bilgi SMS'i ile güvenli bir ödeme deneyimi yaşar.*: https://bkm.com.tr/en/domestic-transactions-with-domestic-and-international-credit-cards/

İLETİŞİM FORMU
Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Aydınlatma Metnini okudum. Buna göre üyeliğimin oluşturulmasını kabul ediyorum.
Rıza Metninde geçen koşullarda verilerimin Univera ve Univis Şirketleri tarafından saklanmasına ve Rıza Metnindeki durumlarda iletişim kurulmasına izin veriyorum.
Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?